loading
Nowe kolory marki DULUX w przymierzalni deko-racja.pl

dulux2011.png

 

Czytaj również:deko-racja
2012-05-02 09:57

 

Firma DULUX wprowadziła zmiany  w ofercie produktowej, w której połączono innowacje z dbałością o środowisko i najlepszymi paletami barw, stworzonymi we współpracy ze sztabem ekspertów ds. koloru. Kolory zgrupowane są w pięciu kolekcjach , które znajdziecie w przymierzalni deko-racji. Zachęcamy do eksperymentowania z nowymi kolorami.  

Dulux Kolory Świata to kolekcja 72 wspaniałych kolorów, zainspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata, dostępna w postaci najwyższej jakości lateksowej emulsji do ścian i sufitów o matowym wykończeniu. Dzięki wyjątkowej formule tworzy bardzo trwałe i odporne na zmywanie powłoki, zachowując idealny wygląd i kolory ścian. Podzielona na osiem linii kolorystycznych, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata paleta, daje pełny i najszerszy na rynku wybór kolorów.


        

 

Dulux Kuchnia i Łazienka to lateksowa emulsja do ścian i sufitów przeznaczona do stosowania w kuchni oraz łazience, wykorzystująca unikalną technologię Protect. Nadaje ona trwałą powłokę, odporną na tłuszcz, wilgoć i działanie grzybów pleśniowych. Pomalowane nią ściany na długo pozostaną czyste, a ich kolor – wyrazisty i świeży.

Dulux Światło i Przestrzeń to matowa emulsja do ścian i sufitów z innowacyjną technologią LumiTec™, opartą na rozjaśniaczach optycznych. Dzięki nim ściany odbijają nawet do dwóch razy więcej światła, niż te pomalowane tradycyjną farbą emulsyjną. Teraz nawet małe i ciemne pomieszczenia będą jaśniejsze i optycznie powiększone. czytaj więcej >>>

Dulux Family Zone to emulsja wyprodukowana w trosce o bezpieczeństwo Twoje, Twoich dzieci oraz środowisko naturalne. Unikatowa receptura bez dodatku rozpuszczalników odznacza się minimalnym poziomem zapachu i emisji lotnych związków organicznych, przy jednoczesnych wysokich parametrach krycia i odporności na zmywanie. czytaj więcej >>>

Dulux Creations to trzy niezwykłe efekty, które osiągniesz łatwo i szybko, malując wałkiem lub pędzlem, bez stosowania specjalnych technik i narzędzi. Wykończenie Deep Tones to paleta 10 intensywnych kolorów idealnych do wprowadzenia silnych akcentów w pomieszczeniu. Moonlight jest wykończeniem metalicznym, dla podkreślenia charakteru pomieszczenia. Natomiast aksamitna faktura Sand Touch nada wnętrzu delikatności i przytulności.

źródło: dulux.pl

Tagi: kolory ścian farby

Komentuj

Czytaj także:

 
Aktualności